KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9996255

nr 999 6255

Blandteknik

1800-tal, akvarell/textil, Herreman, 20 x 12

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:00:24