KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9996255
nr 999 6255
Blandteknik
1800-tal, akvarell/textil, Herreman, 20 x 12
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:00:24
800 kr